Indywidualne podejście do każdego zlecenia umożliwia nam ustalenie satysfakcjonującej ceny dla obu stron. Koszt przejazdu / wynajmu, obliczany jest na podstawie kilku czynników takich jak:

 

  • Rodzaj pojazdu - bus/autokar
  • Czasookres wynajmowanego pojazdu
  • Ilość przejechanych kilometrów
  • Opłaty związane z użytkowaniem dróg (autostrady, drogi ekspresowe)

 

Szczegółową kalkulację na konkretną trasę przyślemy Państwu na życzenie e-mail’em, faxem, bądź przekażemy telefonicznie.

Zapraszamy do skorzystania z formularza zapytania Ofertowego.

Prześlij zapytanie
Proszę wpisać imię
Podaj numer telefonu do kontaktu
Proszę podać adres e-mail
Podaj miejsce początkowe
Podaj adres docelowy
Proszę podać ilość pasażerów
Wpisz treść wiadomości

wyjazdy integracyjne pelneProponujemy państwu kompleksową obsługę dowolnej imprezy, szkolenia, konferencji, zawodów sportowych. Dajemy gwarancję niezawodności oraz punktualności. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb proponując obsługę kameralnych wydarzeń jak i imprez masowych na kilkaset osób. Na życzenie klientów oferujemy specjalne oznakowanie pojazdów. Zapewniamy pełną obsługę logistyczną.

Na wszelkie zapytania odpowiadamy w możliwie najkrótszym czasie.

Gwarantujemy kontakt i prowadzenie obsługi z jedną i ta samą osobą, od początku do końca prowadzenia sprawy.

transfery lotniskowe pelneOferujemy Państwu szybki i wygodny transfer z lotnisk Warszawa Okęcie oraz Warszawa Modlin. Zapewniamy także transfer osób z warszawskich i podwarszawskich Hoteli do wybranych portów lotniczych. Obsługujemy małe i duże grupy osób, proponując busy 8 osobowe jak i duże autokary do 57 osób.

W każdym przypadku przewóz osób na lotnisko lub powrót z lotniska ustalany jest indywidualnie, na podane przez pasażerów połączenie lotnicze.

W przypadku opóźnienia lotu bus lub autokar oczekuje na pasażerów.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym podróżnym, zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców.

wycieczki szkolne pelneZapewniamy kompleksową obsługę transportową wycieczek dla dzieci i młodzieży. Z nami dzieci i uczniowie bezpiecznie pojadą na wycieczkę. Oferujemy bezpieczne, wygodne przejazdy na:


  • zielone szkoły
  • zimowiska
  • wyjazdy na obozy
  • wycieczki jednodniowe
  • przewozy do teatru, kina, ośrodków sportowych

Nasi kierowcy są uprzejmi i wyrozumiali. Wygodne fotele, bajki oglądane podczas podróży sprawią, że każda wycieczka będzie udana.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!